Iiyama ProLite E2208HDS-B2
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 51,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 38,6 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 38,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,3 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 19,3 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht zonder voet | 4,2 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 10.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 43 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | E2208HDS-B2 | |
| EAN | 4948570110285 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 4 maart 2009 |