Iiyama ProLite XB2472HD-B1
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Maximale verversingsfrequentie | 70 Hz |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,277 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Maximale verversingsfrequentie | 70 Hz |
| Afmeting - Breedte | 57 cm |
| Afmeting - Hoogte | 43,8 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 43,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,45 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 21,4 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Minimum hoogte bovenrand | 43,8 cm |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht zonder voet | 6,2 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 34 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | XB2472HD-B1, XB2472HD-B | |
| EAN | 4948570111015 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 augustus 2011 |