Iiyama ProLite XUB2792QSU-W5
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | Local dimming LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,233 mm |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| Afmeting - Breedte | 61,4 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 54,45 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 31,7 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 20,95 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,4 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 15,0 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 6,8 kg |
| Kleur | Wit |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | A |
| NTSC dekking | 72 % |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 21 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 21 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | XUB2792QSU-W5 | |
| EAN | 4948570121687 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 27 februari 2023 |