Lenovo ThinkVision E24-28 (62B6MAT3EU)
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 6 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,274 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmeting - Breedte | 54,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 32,6 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 46,25 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 32,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,17 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 17,86 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,17 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 4,8 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,1 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| NTSC dekking | 72 % |
| Reactietijd | 6 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 18 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 14 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 62B6MAT3EU | |
| EAN | 0195348825979 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 30 november 2021 |