Lenovo ThinkVision M14
| Scherm formaat | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDMI | |
| Reactietijd | 6 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 700 : 1 |
| Scherm formaat | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,161 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| USB Type-C (Max Power Delivery) | 65 W |
| 3,5mm jack audio in | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| USB versie | 3.1 |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 32,34 cm |
| Afmeting - Hoogte | 20,9 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 20,9 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 20,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,65 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 9,65 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 9,65 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | B |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 6 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 700 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 6 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 5 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 61DDUAT6EU | |
| EAN | 0193386077527 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 15 augustus 2019 |