Lenovo ThinkVision T34w-30 (63D4GAT1EU)
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 6 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| Kromming (curve) | 1.500 R |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | W-LED |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelgrootte | 0,232 mm |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmeting - Breedte | 80,8 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 56,93 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36,8 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 23,16 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 11 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 15,5 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 9,5 kg |
| Gewicht zonder voet | 7 kg |
| Kleur | Zwart |
| Kleurdiepte | 8-bit (16,7 miljoen) |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 6 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 31 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| SKU | 63D4GAT1EU | |
| EAN | 0196801194922 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 11 mei 2023 |