LG 24BK750Y-B
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,274 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| Afmeting - Breedte | 53,85 cm |
| Afmeting - Hoogte | 32,77 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 52,39 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 32,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,84 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 27,61 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,87 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 8,0 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 6,2 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,4 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | A |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 23 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 21 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 24BK750Y-B.AEU, 24BK750Y-B, 24BK750Y | |
| EAN | 8806084657282, 8806084656902 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 10 april 2017 |