LG 24MD4KL-B
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 184 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDMI | |
| Reactietijd | 14 ms |
| Helderheid | 540 cd/m² |
| Contrastratio | 1.200 : 1 |
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 184 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | Local dimming LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,137 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| 3,5mm jack audio in | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| USB versie | 3.0 |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 55,61 cm |
| Afmeting - Hoogte | 32,87 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 41,8 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 32,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,03 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 22,99 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,03 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 11,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 7 kg |
| Gewicht zonder voet | 5,2 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Reactietijd | 14 ms |
| Helderheid | 540 cd/m² |
| Contrastratio | 1.200 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 140 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 27 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 24MD4KL-B, 8806098566785, 24MD4KL-B.AEU | |
| EAN | 8806098566785 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 9 maart 2020 |