LG 27BR650B-C
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 200 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | Local dimming LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| Afmeting - Breedte | 61,17 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | A |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 200 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Stroomverbruik (SDR) | 19 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| SKU | 27BR650B-C.AEU, 27BR650B-C | |
| EAN | 8806091957351, 0195174049112 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 29 maart 2023 |