LG 27GP850-B
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 180 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 320 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,233 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Touchscreen | |
| 120 Hz | |
| 144 Hz | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| AMD FreeSync min. freq. | 48 Hz |
| AMD FreeSync max. freq. | 165 Hz |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Nvidia G-Sync min. freq. | 48 Hz |
| Nvidia G-Sync max. freq. | 180 Hz |
| Maximale verversingsfrequentie | 180 Hz |
| HDR | |
| DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| HDR10 | |
| HDR10+ | |
| Dolby Vision | |
| HLG |
| Afmeting - Breedte | 61,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 36,6 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 57,66 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,18 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 29,21 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,18 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Minimum hoogte bovenrand | 47 cm |
| Maximum hoogte bovenrand | 57,9 cm |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 10,9 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 75mm |
| Gewicht met voet | 6,3 kg |
| Gewicht zonder voet | 4,22 kg |
| Kleur | Zwart |
| Voeding | Extern |
| Energielabel (2021) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Aantal kleuren | 1.070 mln |
| Kleurdiepte | 10-bit (8-bit + FRC) (1,074 miljard) |
| AdobeRGB | |
| DCI-P3 | |
| DCI-P3 dekking | 90 % |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 320 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Flikker reductie | |
| Stroomverbruik (actief) | 48 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 28 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 50 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| SKU | 27GP850-B.AEU, 27GP850-B, 27GP850 | |
| EAN | 8806091278838 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 26 april 2021 |
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.20 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Custom |
|
|
| Minimale helderheid wit | 25,73 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 405,81 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 148,61 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 148,61 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,19 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 782 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,54 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 6,98 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 3,72 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 6,92 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,76 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 7,21 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 95,6 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.675 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 171 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 7.018 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 514 K |
|
|
| Gamma 0% | 2,2 |
|
|
| Gamma 10% | 2,1 |
|
|
| Gamma 20% | 2,12 |
|
|
| Gamma 30% | 2,12 |
|
|
| Gamma 40% | 2,09 |
|
|
| Gamma 50% | 2,06 |
|
|
| Gamma 60% | 2,04 |
|
|
| Gamma 70% | 2,03 |
|
|
| Gamma 80% | 1,99 |
|
|
| Gamma 90% | 1,94 |
|
|
| Gamma 100% | 2,2 |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,06 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | -0,14 |
|
|
| Standaardafwijking gamma | 0,08 |
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | sRGB |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,8 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,18 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 832 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,26 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 5,28 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 3,3 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 6,47 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,19 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 5,78 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 97,7 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 5.903 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | -601 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 5.954 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | -551 K |
|
|
| Gamma 0% | 1,28 |
|
|
| Gamma 10% | 1,91 |
|
|
| Gamma 20% | 2,05 |
|
|
| Gamma 30% | 2,11 |
|
|
| Gamma 40% | 2,14 |
|
|
| Gamma 50% | 2,17 |
|
|
| Gamma 60% | 2,18 |
|
|
| Gamma 70% | 2,2 |
|
|
| Gamma 80% | 2,2 |
|
|
| Gamma 90% | 2,17 |
|
|
| Gamma 100% | 2,27 |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,23 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,03 |
|
|
| Standaardafwijking gamma | 0,21 |
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Custom |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 148,61 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,19 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 782 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,54 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 6,98 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 3,74 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 6,52 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,83 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 7,63 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 95,6 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.675 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 171 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 7.018 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 514 K |
|
|
| Gamma 0% | 1,28 |
|
|
| Gamma 10% | 2,1 |
|
|
| Gamma 20% | 2,12 |
|
|
| Gamma 30% | 2,12 |
|
|
| Gamma 40% | 2,09 |
|
|
| Gamma 50% | 2,06 |
|
|
| Gamma 60% | 2,04 |
|
|
| Gamma 70% | 2,03 |
|
|
| Gamma 80% | 1,99 |
|
|
| Gamma 90% | 1,94 |
|
|
| Gamma 100% | 2,27 |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,02 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | -0,18 |
|
|
| Standaardafwijking gamma | 0,18 |
|