LG 27MD5KL-B
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 5120x2880 |
| Pixeldichtheid | 218 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDMI | |
| Reactietijd | 14 ms |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 1.100 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 5120x2880 |
| Pixeldichtheid | 218 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,117 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| 3,5mm jack audio in | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Aantal geïntegreerde luidsprekers | 2 |
| Geïntegreerde webcam |
| Afmeting - Breedte | 62,56 cm |
| Afmeting - Hoogte | 37,51 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 46,44 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 37,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,38 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 23,99 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,38 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 11,0 cm |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 8,5 kg |
| Gewicht zonder voet | 6,4 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Reactietijd | 14 ms |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 1.100 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 140 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 32 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 27MD5KL-B, 27MD5KL, 27MD5KL-B.AEU | |
| EAN | 8806098566815 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 6 april 2020 |