LG 27UP85NP-W
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.200 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | Local dimming LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,155 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Afmeting - Breedte | 61,35 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 56,93 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36,4 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 23,93 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,54 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 5,9 kg |
| Gewicht zonder voet | 4,1 kg |
| Kleur | Zilver |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | F |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.200 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 44 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 26 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 27UP85NP-W.BEU, 27UP85NP-W | |
| EAN | 8806084028198 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 maart 2023 |