LG 32GP850-B
| Scherm formaat | 32 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 180 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 280 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 32 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,272 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Touchscreen | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| AMD FreeSync min. freq. | 48 Hz |
| AMD FreeSync max. freq. | 165 Hz |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Nvidia G-Sync min. freq. | 48 Hz |
| Nvidia G-Sync max. freq. | 180 Hz |
| Maximale verversingsfrequentie | 180 Hz |
| HDR | |
| HDR10 | |
| HDR10+ | |
| Dolby Vision | |
| HLG |
| Afmeting - Breedte | 71,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 40,6 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 49,03 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 40,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,08 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 27,94 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,08 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Minimum hoogte bovenrand | 49 cm |
| Maximum hoogte bovenrand | 60,2 cm |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 11,2 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 7,2 kg |
| Gewicht zonder voet | 4,8 kg |
| Kleur | Zwart |
| Voeding | Extern |
| Energielabel (2021) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Aantal kleuren | 1.070 mln |
| Kleurdiepte | 10-bit (8-bit + FRC) (1,074 miljard) |
| AdobeRGB | |
| DCI-P3 | |
| DCI-P3 dekking | 98 % |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 280 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 30,9 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 31 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 50 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| SKU | 32GP850-B.AEU, 32GP850-B, 32GP850 | |
| EAN | 8806091278814, 0195174007662, 8806091782830 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 mei 2021 |
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Warm |
|
|
| Minimale helderheid wit | 60,46 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 375,61 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 154,23 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 154,8 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,19 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 815 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 1,81 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 6,51 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 2,13 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 6,25 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,33 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 7,56 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 95,1 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.433 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | -71 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.590 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 86 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,32 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,12 |
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | sRGB |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,45 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,17 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 879 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 1,22 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 3,66 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,24 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 2,7 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,04 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 2,8 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 97 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.275 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | -229 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.387 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | -117 K |
|
|
| Gamma 0% | 1,28 |
|
|
| Gamma 10% | 1,93 |
|
|
| Gamma 20% | 2,07 |
|
|
| Gamma 30% | 2,15 |
|
|
| Gamma 40% | 2,19 |
|
|
| Gamma 50% | 2,21 |
|
|
| Gamma 60% | 2,23 |
|
|
| Gamma 70% | 2,24 |
|
|
| Gamma 80% | 2,23 |
|
|
| Gamma 90% | 2,16 |
|
|
| Gamma 100% | 2,27 |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,23 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,03 |
|
|
| Standaardafwijking gamma | 0,22 |
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Warm |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 154,8 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,19 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 815 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 1,81 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 6,51 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 2,61 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 8,19 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,22 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 7,63 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 95,1 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.433 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | -71 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.590 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 86 K |
|
|
| Gamma 0% | 2,2 |
|
|
| Gamma 10% | 2,27 |
|
|
| Gamma 20% | 2,3 |
|
|
| Gamma 30% | 2,35 |
|
|
| Gamma 40% | 2,36 |
|
|
| Gamma 50% | 2,35 |
|
|
| Gamma 60% | 2,36 |
|
|
| Gamma 70% | 2,37 |
|
|
| Gamma 80% | 2,38 |
|
|
| Gamma 90% | 2,36 |
|
|
| Gamma 100% | 2,2 |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,28 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,08 |
|
|
| Standaardafwijking gamma | 0,08 |
|