LG 34BQ77QC-B
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| Kromming (curve) | 3.800 R |
| Backlight | Local dimming LED |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelgrootte | 0,232 mm |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 81,67 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 61,76 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36,44 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 25,29 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 8,36 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 15,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 10,2 kg |
| Gewicht zonder voet | 6,8 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | A |
| Kleurdiepte | 10-bit (1,074 miljard) |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (SDR) | 32 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 51 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| SKU | 34BQ77QC-B.AEU, 34BQ77QC-B | |
| EAN | 8806091855251 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 juli 2023 |