LG 34WN650-W
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 2560x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 2560x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelgrootte | 0,31 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDR | |
| DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Afmeting - Breedte | 81,65 cm |
| Afmeting - Hoogte | 36,53 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 56,6 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,55 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 22,67 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,55 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 7,7 kg |
| Gewicht zonder voet | 6 kg |
| Kleur | Zilver |
| Energielabel (2012) | A |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 33 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 35 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 36 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 34WN650-W.AEU, 34WN650-W | |
| EAN | 8806098724666 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 mei 2020 |