LG 34WP75C-B
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 160 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| Kromming (curve) | 1.800 R |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelgrootte | 0,231 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Touchscreen | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| AMD FreeSync min. freq. | 48 Hz |
| AMD FreeSync max. freq. | 160 Hz |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Nvidia G-Sync ultimate | |
| Nvidia G-Sync min. freq. | 48 Hz |
| Nvidia G-Sync max. freq. | 160 Hz |
| Maximale verversingsfrequentie | 160 Hz |
| HDR | |
| HDR10 | |
| HDR10+ | |
| Dolby Vision | |
| HLG |
| Afmeting - Breedte | 80,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 56,8 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 56,83 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 35,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,6 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 26 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 9,15 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Minimum hoogte bovenrand | 45,9 cm |
| Maximum hoogte bovenrand | 57,3 cm |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 11,4 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 7,7 kg |
| Gewicht zonder voet | 5,8 kg |
| Kleur | Zwart |
| Voeding | Extern |
| Energielabel (2021) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Aantal kleuren | 1.070 mln |
| Kleurdiepte | 10-bit (1,074 miljard) |
| AdobeRGB | |
| DCI-P3 | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Flikker reductie | |
| Stroomverbruik (actief) | 57 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 36 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 47 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| Gemiddelde responstijd (20 transities) | 5,7 ms |
| Gemiddelde responstijd (zwart-wit) | 5,2 ms |
| Hoogst gemeten responstijd | 22,4 ms |
| Laagst gemeten responstijd | 1,6 ms |
| Standaardafwijking responstijd | 4,8 ms |
| Percentage binnen één refresh | 70 % |
| Gemiddelde overshoot | 6 % |
| Gemiddelde undershoot | 10 % |
| Hoogst gemeten over/undershoot | 57 % |
| SKU | 34WP75C-B.AEU, 34WP75C-B, 34WP75C, 8806091423382 | |
| EAN | 8806091423382 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 16 december 2021 |
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.20 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Custom |
|
|
| Minimale helderheid wit | 77,46 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 322,73 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 144,16 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 147,89 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,03 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 4.930 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,64 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 7,64 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 4,84 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 12,62 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 3,9 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 11,72 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 99,5 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.674 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 170 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.702 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 198 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,00 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | -0,20 |
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Custom |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 147,89 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,03 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 4.930 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,64 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 7,64 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 4,69 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 10,36 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 3,96 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 11,55 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 99,5 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.674 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 170 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.702 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 198 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,23 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,03 |
|