LG 38WP85C-W
| Scherm formaat | 38 inch |
| Resolutie | 3840x1600 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 38 inch |
| Resolutie | 3840x1600 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelgrootte | 0,229 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| AMD FreeSync min. freq. | 44 Hz |
| AMD FreeSync max. freq. | 60 Hz |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Nvidia G-Sync ultimate | |
| Nvidia G-Sync min. freq. | 44 Hz |
| Nvidia G-Sync max. freq. | 60 Hz |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 89,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 11 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 58,74 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 39,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 9,74 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 26 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 9,74 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 11,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 8,3 kg |
| Gewicht zonder voet | 6,4 kg |
| Kleur | Wit |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| DCI-P3 | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 48 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 40 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 47 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | 38WP85C-W.AEU, 38WP85C-W, 38WP85C | |
| EAN | 8806091374684 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 22 november 2021 |
| Gemeten kleurruimte | Display P3 |
Testconfiguratie
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | Mode2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Custom |
|
|
| Minimale helderheid wit | 59,57 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 323,08 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 150,22 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,98 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,17 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 883 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,14 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 7,52 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,04 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 3,41 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,51 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 4,56 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 94,7 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.667 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 163 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 7.192 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 688 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,17 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,03 |
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | Mode2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Warm |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 150,39 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,17 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 884 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 3,16 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 16,78 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,31 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 3,09 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,94 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 13,41 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 99,9 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.705 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 201 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 7.227 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 723 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,14 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,06 |
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | Mode2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Custom |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,98 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,17 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 883 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,14 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 7,52 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,13 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 2,92 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,61 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 4,85 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 94,7 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.667 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 163 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 7.192 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 688 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,12 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,08 |
|