LG 43SE3KB-B
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 43 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 51 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| HDMI | |
| Reactietijd | 12 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.100 : 1 |
| Scherm formaat | 43 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 51 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 1 |
| Ethernet LAN | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 96,96 cm |
| Afmeting - Hoogte | 56,39 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,86 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 200mm |
| Kleur | Zwart |
| Reactietijd | 12 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.100 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 60 W |
| SKU | 43SE3KB-B, 43SE3KB, 43SE3KB-B.AEK, 49SE3KB-B | |
| EAN | 8806087322262, 0719192197374 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 31 augustus 2015 |