LG 49GR85DC-B
| Scherm formaat | 49 inch |
| Resolutie | 5120x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium Pro |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 240 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 450 cd/m² |
| Contrastratio | 2.500 : 1 |
| Scherm formaat | 49 inch |
| Resolutie | 5120x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| Kromming (curve) | 1.000 R |
| Beeldverhouding | 32:9 |
| Pixelgrootte | 0,233 mm |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium Pro |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 240 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 117 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 47,33 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 37,3 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 39,31 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 23,6 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 11,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 15,1 kg |
| Gewicht zonder voet | 12,1 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Kleurdiepte | 10-bit (1,074 miljard) |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 450 cd/m² |
| Contrastratio | 2.500 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 90 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 45 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 141 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 49GR85DC-B.AEU, 49GR85DC-B | |
| EAN | 8806098789733 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 april 2023 |