LG 55UH5C-B
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 55 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 80 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Scherm formaat | 55 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 80 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Afmeting - Breedte | 123,98 cm |
| Afmeting - Hoogte | 72,52 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,86 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 300mm |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | A |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Stroomverbruik (actief) | 116 W |
| SKU | 55UH5C-B, 55UH5C, 55UH5C-B.AEU | |
| EAN | 8806087806038, 8806087857320 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 5 december 2016 |