LG DualUp Ergo 28MQ780-B
| Scherm formaat | 27,6 inch |
| Resolutie | 2560x2880 |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27,6 inch |
| Resolutie | 2560x2880 |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:18 |
| Pixelgrootte | 0,181 mm |
| Touchscreen | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Nvidia G-Sync ultimate | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDR10 | |
| HDR10+ | |
| Dolby Vision | |
| HLG |
| Afmeting - Breedte | 48,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 54,9 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 84,32 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 55 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,4 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 46,13 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,49 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 9 kg |
| Gewicht zonder voet | 4,3 kg |
| Kleur | Zwart |
| Voeding | Extern |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Kleurdiepte | 10-bit (1,074 miljard) |
| AdobeRGB | |
| DCI-P3 | |
| DCI-P3 dekking | 98 % |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Flikker reductie | |
| Stroomverbruik (actief) | 40 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 30 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 41 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| SKU | 28MQ780-B.AEU, 28MQ780-B, 28MQ780 | |
| EAN | 8806091661166 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 28 juni 2022 |
| VRR |
|
||
| ALLM |
|
| VRR |
|
||
| ALLM |
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | Mode 2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Custom |
|
|
| Minimale helderheid wit | 65,65 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 314,68 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 149,64 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,38 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,14 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 1.067 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,27 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 8,83 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 2,19 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 4,18 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,15 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 6,73 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 94,3 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.749 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 245 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 7.487 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 983 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,20 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,00 |
|
| Geteste beeldmodus | sRGB |
|
|
| Geteste gammamodus | Locked |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Locked |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 148,93 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,13 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 1.146 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,5 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 6,36 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 3,2 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 5,13 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,41 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 6,08 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 98,9 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.396 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 108 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.917 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 413 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,19 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,01 |
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | Mode 2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Manual W1 |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,65 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,14 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 1.069 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,27 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 8,83 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,51 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 3,73 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,15 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 6,73 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 94,3 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.467 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 37 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 7.224 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 720 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,24 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,04 |
|