LG E2251VR-BN
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 1 |
| 3,5mm jack audio uit | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 51,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 39,5 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 39,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,7 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 18,6 cm |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 75mm |
| Gewicht zonder voet | 2,72 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 30 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | E2251VR-BN | |
| EAN | 8808992338406 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 augustus 2011 |