LG Ergo 27UN880
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,155 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Afmeting - Breedte | 61,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 36,6 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 72,64 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,57 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 40,13 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,57 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 7,8 kg |
| Gewicht zonder voet | 4 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Kleurdiepte | 10-bit (8-bit + FRC) (1,074 miljard) |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 40 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 30 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 44 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | 27UN880-B.AEU, 27UN880-B, 27UN880, 27UN880P-B.AEU, 27UN880P-B | |
| EAN | 8806091090713, 0195174002902, 8806091984227 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 23 maart 2021 |