LG Ergo 32UN880
| Scherm formaat | 32 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 138 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 32 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 138 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | Local dimming LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,182 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 71,4 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 64,008 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 41,91 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 40,64 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,572 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 10,3 kg |
| Gewicht zonder voet | 6,5 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | A |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 160 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 40 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 56 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 32UN880-B.BEU | |
| EAN | 8806091817426 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 oktober 2022 |