LG Flatron E2441T-BN
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geheugenkaartlezer | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 56,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 35,4 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 41,9 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 35,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,9 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 17,9 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,9 cm |
| Gewicht met voet | 4 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,7 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 5.000.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 25 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | E2441T-BN | |
| EAN | 0719192189096, 0719192189027, 8808992149507 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 23 april 2011 |