LG M227WDP-PZ
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 22 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| HDMI | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 50.000 : 1 |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 2 |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 51,98 cm |
| Afmeting - Hoogte | 40 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 40 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,32 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 19,32 cm |
| Gewicht met voet | 4,66 kg |
| Gewicht zonder voet | 4,5 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 50.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 49 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| SKU | M227WDP-PZ | |
| EAN | 8808992682752 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 4 november 2009 |