LG UltraFine 32UQ85R-W
| Scherm formaat | 31,5 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 2.500 : 1 |
| Scherm formaat | 31,5 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 139,87 mm |
| Touchscreen | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| AMD FreeSync min. freq. | 48 Hz |
| AMD FreeSync max. freq. | 60 Hz |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Nvidia G-Sync ultimate | |
| Nvidia G-Sync min. freq. | 48 Hz |
| Nvidia G-Sync max. freq. | 60 Hz |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| HDR10 | |
| HDR10+ | |
| Dolby Vision | |
| HLG |
| Afmeting - Breedte | 71,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 44,9 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 62,7 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 45 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,8 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 5,84 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 23,9 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 7 kg |
| Gewicht zonder voet | 5,17 kg |
| Kleur | Zwart |
| Voeding | Extern |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | A |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| AdobeRGB | |
| DCI-P3 | |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 2.500 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Flikker reductie | |
| Stroomverbruik (actief) | 55 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 33 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 67 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| SKU | 32UQ85R-W.AEU | |
| EAN | 8806091661050 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 29 maart 2023 |
| VRR |
|
||
| ALLM |
|
| VRR |
|
||
| ALLM |
|
| Gemeten kleurruimte | Display P3 |
Testconfiguratie
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | Custom |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | GAMMA 2.2 |
|
|
| Minimale helderheid wit | 40,13 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 404,73 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 147,53 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 150,79 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,08 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 1.885 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 1,66 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 6,1 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,93 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 3,53 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,53 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 4,83 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 97,7 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.629 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 125 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.639 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 135 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,24 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,04 |
|
| Geteste beeldmodus | sRGB |
|
|
| Geteste gammamodus | Locked |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Locked |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,83 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,07 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 2.140 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,18 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 4,2 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 3,48 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 7,46 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 3 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 8,25 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 97,9 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.262 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 242 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.225 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 279 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,33 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,13 |
|
| Geteste beeldmodus | Custom |
|
|
| Geteste gammamodus | Custom |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | GAMMA 2.2 |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 152,35 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,08 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 1.904 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 1,7 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 6,11 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 2,22 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 6,11 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,6 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 5,29 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 97,7 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.664 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 160 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.683 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 179 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,20 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,00 |
|