MSI Optix MAG341CQ
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 100 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 4 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| Kromming (curve) | 1.800 R |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelgrootte | 0,232 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 100 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 81,84 cm |
| Afmeting - Hoogte | 19,78 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 45,2 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 45,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 45,2 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 19,78 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 19,8 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 7,1 kg |
| Gewicht zonder voet | 7,1 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | B |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 4 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 54 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 39 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | OPTIX MAG341CQ, MAG341CQ, 9S6-3MA01H-001, OPTIX MAG341CQ/OT2 | |
| EAN | 4719072583866 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 november 2018 |