NEC Beeldscherm NEC PA242W-BK
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 30 inch |
| Resolutie | 2560x1600 |
| Pixeldichtheid | 101 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Maximale verversingsfrequentie | 85 Hz |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 340 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 30 inch |
| Resolutie | 2560x1600 |
| Pixeldichtheid | 101 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Pixelgrootte | 0,25 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Maximale verversingsfrequentie | 85 Hz |
| Afmeting - Breedte | 55,63 cm |
| Afmeting - Hoogte | 36,32 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 46,66 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 44,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 8,38 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 30,16 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 8,2 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 15,0 cm |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 200x100mm |
| Gewicht met voet | 17 kg |
| Gewicht zonder voet | 10,7 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | C |
| AdobeRGB | |
| AdobeRGB dekking | 99,3 % |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 340 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 56 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1,4 W |
| Garantie termijn | 4 jaar |
| SKU | 60003488, 100013701 | |
| EAN | 5028695110236, 4260400610124 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 november 2013 |