NEC MultiSync V484
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 48 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 46 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Maximale verversingsfrequentie | 85 Hz |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 4.000 : 1 |
| Scherm formaat | 48 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 46 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Maximale verversingsfrequentie | 85 Hz |
| Afmeting - Breedte | 108,65 cm |
| Afmeting - Hoogte | 62,53 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,47 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 300mm |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | B |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 4.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 85 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 60004034 | |
| EAN | 5028695112438 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 10 april 2017 |