Packard Bell Maestro 230 Led HD
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 56,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 41,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,2 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Gewicht zonder voet | 7 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 28,4 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| SKU | ET.VQ4HE.003 | |
| EAN | 4717276277772 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 25 augustus 2011 |