Packard Bell Viseo 220 DX
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 21,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 102 ppi |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 50.000 : 1 |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| 3,5mm jack audio uit | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 49,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 38,5 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 38,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 16 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 16 cm |
| Gewicht zonder voet | 4,8 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 50.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 160 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 30 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,78 W |
| SKU | ET.WK1HE.010 | |
| EAN | 4717276011666 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 mei 2010 |