Philips 224EL2SB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 21,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 102 ppi |
| HDMI | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 20.000.000 : 1 |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 1 |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 50,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 48,4 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 48,4 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 35,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,9 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 24,9 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,9 cm |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 4,15 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,65 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 20.000.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 176 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 170 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 17 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| SKU | 224EL2SB, 224EL2SB/00 | |
| EAN | 8712581560447 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 8 oktober 2010 |