Philips 227E3LHSU
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 53,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 41 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 40,8 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 33,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 22 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 21,6 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,1 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Gewicht met voet | 3,68 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,46 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 176 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 18 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| SKU | 227E3LHSU, 227E3LHSU/00 | |
| EAN | 8712581597726 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 11 juli 2011 |
Op zoek naar een scherm met hoge resolutie, maar geen geld of ruimte voor een 24 of 27 inch model? Dan is een modern 16:9-scherm van 22 inch een prima optie. Hardware.Info test er dertien.
8 januari 2012 05:59