Samsung LS27R350
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 61,17 cm |
| Afmeting - Hoogte | 35,99 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 46,3 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,13 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 25,05 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,13 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Gewicht met voet | 4,5 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,5 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | A+ |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | E |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| NTSC dekking | 72 % |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 22 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 22 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 20 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | LS27R350FHUXEN, LS27R350FHU, LS27R350FHRXEN | |
| EAN | 8806090191121, 8806094675665 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 23 januari 2020 |