Samsung QB43B
| Scherm formaat | 43 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 102 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 4.000 : 1 |
| Scherm formaat | 43 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 102 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,245 mm |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 3 |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 96,75 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 200mm |
| Kleur | Zwart |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 4.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 110 W |
| SKU | LH43QBBEBGCXEN | |
| EAN | 8806094201246 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 24 mei 2022 |