Samsung QM50B
| Scherm formaat | 50 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 88 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 4.000 : 1 |
| Scherm formaat | 50 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 88 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,285 mm |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| Afmeting - Breedte | 112,14 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 200mm |
| Kleur | Zwart |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Contrastratio | 4.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 171 W |
| SKU | LH50QMBEBGCXEN | |
| EAN | 8806094197488 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 april 2022 |