Samsung S22C200B
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 50,43 cm |
| Afmeting - Hoogte | 30,19 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 38,54 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 30,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,5 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 18,5 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 7,76 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 3,4 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,05 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 24 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,1 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | LS22C20KBS, LS22C20KBS/EN, LS22C20KBSZ, S22C200B, LS22C20KBSZ/EN | |
| EAN | 8806085208315, 0012305007493, 0887276007748, 5711045728549, 8806085652729 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 18 januari 2013 |