Samsung S24R350FHU
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 1 |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers |
| Afmeting - Breedte | 53,97 cm |
| Afmeting - Hoogte | 32,13 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 42,54 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,99 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 23,64 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Gewicht met voet | 3,4 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | A |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 22 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 21 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | LS24R350FHUXEN | |
| EAN | 8801643983833 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 12 februari 2020 |