Samsung Smart Monitor M8 Pink
- Bekijk onze review
- Alle monitoren
-
Uitvoeringen
| Scherm formaat | 32 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 138 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 4 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Scherm formaat | 32 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 138 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Backlight | Local dimming LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 1.854 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Touchscreen | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 71,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 41,9 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 57,52 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 41,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 2,23 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 20,38 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 2,23 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 12,0 cm |
| Portretmodus | |
| Gewicht met voet | 6,7 kg |
| Gewicht zonder voet | 4,4 kg |
| Kleur | Wit |
| Voeding | Extern |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 4 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Flikker reductie | |
| Stroomverbruik (actief) | 75 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 40 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 75 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| SKU | LS32BM80PUU, LS32BM80PUUXEN | |
| EAN | 8806094364682 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 30 mei 2022 |
| Geteste beeldmodus | Afbeelding |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.20 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Eigen |
|
|
| Minimale helderheid wit | 76,32 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 410,27 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 154,48 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 154,68 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,05 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 3.094 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 3,23 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 14,85 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 3,16 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 8,78 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 3,39 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 12,82 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 100 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.031 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 473 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.653 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 149 K |
|
|
| Gamma 0% | 1,28 |
|
|
| Gamma 10% | 2,3 |
|
|
| Gamma 20% | 2,13 |
|
|
| Gamma 30% | 2,13 |
|
|
| Gamma 40% | 2,11 |
|
|
| Gamma 50% | 2,1 |
|
|
| Gamma 60% | 2,12 |
|
|
| Gamma 70% | 2,13 |
|
|
| Gamma 80% | 2,14 |
|
|
| Gamma 90% | 2,11 |
|
|
| Gamma 100% | 2,27 |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,11 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,09 |
|
|
| Standaardafwijking gamma | 0,20 |
|
| Geteste beeldmodus | Games |
|
|
| Geteste gammamodus | BT.1886 (Schaduwdetail: +5) |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Standaard |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,9 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,04 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 3.748 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 1,55 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 3.873 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 2,72 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 5,42 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,44 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 3,91 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 99,3 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.151 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 353 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.747 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 243 K |
|
|
| Gamma 0% | 1,28 |
|
|
| Gamma 10% | 2,15 |
|
|
| Gamma 20% | 2,13 |
|
|
| Gamma 30% | 2,18 |
|
|
| Gamma 40% | 2,19 |
|
|
| Gamma 50% | 2,2 |
|
|
| Gamma 60% | 2,22 |
|
|
| Gamma 70% | 2,23 |
|
|
| Gamma 80% | 2,25 |
|
|
| Gamma 90% | 2,15 |
|
|
| Gamma 100% | 2,27 |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,15 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,05 |
|
|
| Standaardafwijking gamma | 0,20 |
|
| Geteste beeldmodus | Afbeelding |
|
|
| Geteste gammamodus | BT.1886 (Schaduwdetail: +5) |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Standaard |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 150,7 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,04 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 3.768 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,52 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 9,13 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 2,74 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 5,37 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,06 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 5,7 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 90,3 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.163 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 341 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.773 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 269 K |
|
|
| Gamma 0% | 1,28 |
|
|
| Gamma 10% | 2,15 |
|
|
| Gamma 20% | 2,13 |
|
|
| Gamma 30% | 2,18 |
|
|
| Gamma 40% | 2,19 |
|
|
| Gamma 50% | 2,2 |
|
|
| Gamma 60% | 2,22 |
|
|
| Gamma 70% | 2,23 |
|
|
| Gamma 80% | 2,25 |
|
|
| Gamma 90% | 2,14 |
|
|
| Gamma 100% | 2,27 |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,14 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,06 |
|
|
| Standaardafwijking gamma | 0,20 |
|
In de Samsung Smart Monitor zijn een tv en monitor samengebracht. Met dit M8-model biedt Samsung veel functionaliteit voor 450 euro. Wij hebben de M8 uitgebreid getest en delen onze bevindingen.
26 september 2023 08:32