Samsung SyncMaster 203B
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 20 inch |
| Resolutie | 1400x1050 |
| Pixeldichtheid | 88 ppi |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 600 : 1 |
| Scherm formaat | 20 inch |
| Resolutie | 1400x1050 |
| Pixeldichtheid | 88 ppi |
| Pixelgrootte | 0,292 mm |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| DVI ingang | |
| Geïntegreerde USB HUB |
| Afmeting - Breedte | 44,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 42,86 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 42,86 cm |
| Afmeting - Diepte | 22 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 22 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 5,7 kg |
| Kleur | Zilver |
| Aantal kleuren | 16,2 mln |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 600 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 160 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 45 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| SKU | LS20HABESQ | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |