Samsung SyncMaster 933HD
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 19 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| Pixeldichtheid | 89 ppi |
| HDMI | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 10.000 : 1 |
| Scherm formaat | 19 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| Pixeldichtheid | 89 ppi |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,285 mm |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 2 |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 45,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 35,4 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 35,35 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 30,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,7 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 17,7 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 6,7 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 75mm |
| Gewicht met voet | 4,1 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 10.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 48 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| SKU | LS19CFEKF, 933HD, LS19CFVKF | |
| EAN | 8808993307791, 8808987875183 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 21 september 2008 |