Samsung SyncMaster B2230HD
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 21,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 102 ppi |
| HDMI | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 2 |
| 3,5mm jack audio uit | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 52,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 35 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 39,9 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 35 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,9 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 19,8 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 6,9 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Beugelbevestiging | Vesa 75mm |
| Gewicht zonder voet | 9,6 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | C |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 45 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | LS22PTDSF | |
| EAN | 8808993830992 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 12 september 2010 |