Samsung SyncMaster B2430H
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 58,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 38,18 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 44,8 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 38,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,67 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 19,7 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 6,67 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 75mm |
| Gewicht zonder voet | 5,1 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 45 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | LS24PUHKF | |
| EAN | 8808993675531 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 11 maart 2010 |
Op zoek naar een nieuwe monitor? Of gewoon benieuwd hoe moderne monitoren presteren, Hardware.Info testte er maar liefst 50 getest.
12 februari 2011 05:59