Samsung SyncMaster BX2431
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,277 mm |
| Afmeting - Breedte | 56,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 41,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,7 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 27 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | LS24X3HKFN, LS24X3HKFE | |
| EAN | 8806071046808, 8806071087276 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 22 augustus 2010 |