Samsung SyncMaster EX2220
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 51,32 cm |
| Afmeting - Hoogte | 30,96 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 38,85 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 31 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,19 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 20 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 6,19 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Beugelbevestiging | Vesa 75mm |
| Gewicht zonder voet | 3,6 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 22 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| SKU | LS22CLUSB, LS22CLUSBE | |
| EAN | 8808993708598, 8806071088662 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 9 april 2010 |