Samsung SyncMaster P2450H
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 57,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 6,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 35,9 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 70.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 43 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | LS24LRZKUV, LS24LRZKUV/E | |
| EAN | 8808993453115 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 7 juli 2009 |