Samsung SyncMaster P2470HD
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Beelddiagonaal | 24 inch |
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Resolutie | Full HD 1920x1080 |
| Paneeltechniek | TN |
| Schermtechnologie | LCD |
| Contrastratio | 50.000 : 1 |
| Totale reactietijd | 5 ms |
| Backlight | CCFL |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,277 mm |
| Maximale verversingsfrequentie | 61 Hz |
| Afmeting - Breedte | 59,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 37,7 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 43,6 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 37,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,55 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 19 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 6,55 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Gewicht met voet | 6,2 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 50.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 52 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | LS24EMDKU | |
| EAN | 8808993565184 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 oktober 2009 |