Samsung SyncMaster S22A300B
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 51,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 38,5 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 38,5 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 31,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,7 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 19,7 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,3 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 23 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| SKU | LS22A300BS | |
| EAN | 8806071160863 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 23 april 2011 |
Op zoek naar een scherm met hoge resolutie, maar geen geld of ruimte voor een 24 of 27 inch model? Dan is een modern 16:9-scherm van 22 inch een prima optie. Hardware.Info test er dertien.
8 januari 2012 05:59