Samsung SyncMaster S22A350H
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 52,39 cm |
| Afmeting - Hoogte | 32,77 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 40,69 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 32,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,96 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 23,96 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,9 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Gewicht zonder voet | 3,15 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | B |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 23 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| SKU | LS22A350HS | |
| EAN | 8806071239187 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 23 april 2011 |